VIDEO/ "Leh si qeni i…"- Debat i ashpër mes Yllit dhe Shqipes

Mëngjesi i sotëm ka nisur me sherre në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. Këtë herë ka qenë Shqipja me Yllin të cilët kanë debatuar, ndërsa nuk kanë munguar as etiketimet.

Kjo nuk është hera e parë që ata përplasen për shkak të mospërputhjes së mendimeve të tyre. Por këtë herë situata ka degraduar në ofendime.

Teksa po qëndronin në oborr me banorët e tjerë, Buci i tha Shqipes se leh si të ishte qeni i Morena Tarakut.

“Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, u shpreh ai.

EMISIONET