VIDEO/ "Kur bëhet njësh me mua", Monika Lubonja "ndez" rrjetin me linjat e saj

VIDEO/ "Kur bëhet njësh me mua", Monika Lubonja

Ish-banorja e spektaklit televiziv "BBV", Monika Lubonja, është një prej femrave më të komentuara në media për elegancën që ajo ka, pavarësisht moshës.

Si rrallë herë, ajo ka postuar një video në rrjetin social "Instagram", ku shfaqet duke treguar linjat dhe duke shijuar diellin në pishinë.

"Nuk ka si dielli, kur bëhet njësh me mua"- ka shkruar aktorja përmbi video.

Ndër të tjera, Monika ka kohë që nuk ka dhënë ndonjë intervistë për të rrëfyer nëse ka diçka të re nga jeta e saj.

EMISIONET