VIDEO/ Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska i përgjon pas dere, a e kuptoi planin ajo?

VIDEO/ Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e

Heidi Baçi dhe Lidi, banori më i ri i spektaklit televiziv “Big Brother VIP 3”, janë një mision sekret, ku të dy duhet të hiqen si motër e vëlla më njëri-tjetrin, dhe të gjithë konkurrentët të mos dyshojnë në asgjë.

Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

Mesa duket modelja ka dyshime për “lidhjen e tyre familjare” dhe ka nisur të zbulojë si qëndron e vërteta.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET