VIDEO/ Habit Jul Deda, i drejton pjesën intime Rozës: Më puth këtu...

VIDEO/ Habit Jul Deda, i drejton pjesën intime Rozës: Më puth

Jul Deda dhe Roza Lati kanë patur shpesh debate me njëri-tjetrin në “Big Brother VIP”.

Megjithatë e gjithë situata mes tyre degradoi kur u përmendën fjalë banale pak ditë më parë.

Mirëpo sot, një tjetër ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes Rozës dhe Julit. Teksa po debatonin, Roza i ka drejtuar një puthje Julit ndërsa ky i fundit i ktheu të pasmet dhe i tha: “Hajde më puth këtu”.

EMISIONET