VIDEO/ Gruaja kupton se burri e tradhëton, shkon në bordello dhe rreh një nga punonjëset e seksit

VIDEO/ Gruaja kupton se burri e tradhëton, shkon në bordello dhe rreh

Një grua e nevrikosur është kapur duke u futur në një bordello dhe duke sulmuar një punonjëse seksi të zhveshur, e cila kishte qenë me burrin e saj.

Gruaja  thuhet se gjeti foto të çiftit në telefonin e partnerit të saj dhe më pas e ndoqi atë në sallonin e masazhit në Phuket, Tajlandë, të mërkurën.

Burri mashtrues tashmë ishte larguar nga shtëpia publike, por gruaja zbuloi prostitutën të ulur në një karrige.

Pamjet tregojnë se si gruaja i hoqi një peshqir punonjëses së  seksit, duke ekspozuar trupin e saj të zhveshur përpara se të lëshonte një breshëri goditjesh dhe shuplakash të furishme për më shumë se pesë minuta.

Në një moment gruaja po qëndronte sipër saj dhe po përleshej me të për t'i rrëmbyer telefonin ndërsa i tërhiqte flokët. Disa gra të tjera qëndruan përreth dhe shikonin.

Gruaja e re u dëgjua vazhdimisht duke kërkuar falje. Ajo thotë 'Nuk e dija që ai kishte grua' dhe 'Do të ndaloj së takuari'.

Në dhomë shiheshin një sërë lodrash seksi, pasqyra, karrige seksi të përdorura, ku klientët paguanin rreth 2000 baht (49 £) për një orë me njërën nga gratë.

Policia tani po heton sulmin e supozuar në ishullin popullor të pushimeve të njohur për plazhet e tij dhe jetën e zhurmshme të natës.

Koloneli Sarawut Chuprasit, stacioni i policisë provinciale Mueang Phuket, tha sot se oficerët po hetonin incidentin.

Ai tha: “Oficerët po kontrollojnë se ku ka ndodhur ngjarja. Askush nuk e njeh atë vend masazhi.

“Nuk ka pasur ankesa nga asnjë prej personave të përfshirë, por e inkurajoj viktimën që ta raportojë incidentin në polici. Ne do ta hetojmë urgjentisht për ta'.

EMISIONET