VIDEO/ Graciano jep performancë duke u zhveshur, kërcen vetëm me mbathje

VIDEO/ Graciano jep performancë duke u zhveshur, kërcen vetëm me

Mëngjesin e sotëm, teksa banorët e tjerë kanë qenë duke fjetur, Graciano është zgjuar plot energji.

Ai ka kërcyer nën ritmet e muzikës duke u ndërruar dhe për pak minuta ka dhënë shfaqje vetëm me të mbathura.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET