VIDEO-Gallata/ Luizi godet në ajër: Bën ‘stjuardesën’ në avion, iu flet pasagjerëve dhe plasin...

VIDEO-Gallata/ Luizi godet në ajër: Bën

Luiz Ejlli, është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Ai është një prej figurave më të dashura të publikut shqiptar, i cili po korr një sukses të jashtëzakonshëm me projektet e tij muzikore dhe jo vetëm.

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale të Instagramit, Luizi ka ndarë një video qesharake për fansat e tij.

Teksa ka qenë duke udhëtuar me avion, ai është prezantuar si ‘stjuardesë’ teksa iu ka folur pasagjerëve duke i ‘shkrirë’ së qeshuri, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.

EMISIONET