VIDEO/ Dijonisi tenton të puthë në buzë Baby G, ja si reagoi këngëtarja

VIDEO/ Dijonisi tenton të puthë në buzë Baby G, ja si reagoi

Dijonisi dhe Baby G kanë dhuruar disa momente qesharake brenda fermës ditën e sotme. Ka qenë fermeri i cili është munduar ta puthë në buzë Baby G, mirëpo kjo e fundit nuk e ka lejuar.

Sakaq ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar batutat mes tyre.

Të dy shpërthyen në të qeshura si dhe vazhduan me lojërat dhe ngacmimet e tyre brenda fermës.

Rikujtojmë që Dijionisi iu bashkua përsëri fermës në spektaklin e shkuar, teksa u përzgjodh prej publikut si ish-fermeri më i preferuar që duhej ti bashkohej përsëri formatit.

EMISIONET