VIDEO-Degjeneron në dhunë emisioni i dashurisë në Kosovë, vajzat rrihen shpulla me njëra-tjetrën

VIDEO-Degjeneron në dhunë emisioni i dashurisë në

Ka degraduar në dhunë fizike emisioni “It’s My Love”.

Gjithçka ka ndodhur në xhirimet e të enjtes së kësaj jave, ndërsa protagoniste kanë qenë dy prej vajzave, Ina dhe Albana, konkurrente të emisionit.

Ina po debatonte me një prej djemve konkurrentë, tonet ngrihen dhe në një moment Albana i ndërhyn duke bërtitur: Mshele tash!

Kaq ka mjaftuar që Ina ti përmblidhet shuplakë.

Menjëherë kanë ndërhyrë dy moderatorët dhe konkurrentët e tjerë për t’i ndarë pasi situata doli jashtë kontrollit.

Ndiqni pamjet më poshtë:

 

EMISIONET