VIDEO/ Bashkëshorti i Margot Robbie zbulon sekretin e saj: E fiksuar pas këngëtares shqiptare

VIDEO/ Bashkëshorti i Margot Robbie zbulon sekretin e saj: E fiksuar pas

Gjatë ceremonisë së çmimeve "Power of Women të Variety", Margot Robbie, u përball me një moment të papritur pasi humbi zërin.

Ylli i filmit "Barbie", iu drejtua bashkëshortit të saj, duke i kërkuar që të ndërhynte dhe të përfundonte fjalimin e saj.

Në fjalimin e mbajtur nga bashkëshorti i saj, Robbie jo vetëm shprehu mirënjohjen, por zbuloi edhe një sekret të lezetshëm, dashurinë e saj për artisten shqiptare, Dua Lipa.

VIDEO/ Bashkëshorti i Margot Robbie zbulon sekretin e saj: E fiksuar pas

EMISIONET