VIDEO/ Baby G dhe Dijonisi vazhdojnë ngacmimet, 'momentet romantike' mes tyre

VIDEO/ Baby G dhe Dijonisi vazhdojnë ngacmimet, 'momentet

Baby G dhe Dijonisi kanë vijuar me flirtet mes tyre. Teksa fermerja ka qenë në dhomën e gjumit duke kënduar dhe kërcyer, Dijonisi e “rrëmbeu” me përqafime dhe e shtriu në krevat.

Bella Thorne shkoi në Kanë, por rrjetet sociale u shokuan me pamjen e saj

E teksa qëndrojnë në krevatet afër njëri-tjetri nuk kanë munguar as “momentet romantike” mes dyshes.

E nëse do të kemi diçka më shumë rreth dyshes kjo mbetet për t’u parë në ditët në vazhdim.

Rikujtojmë që Dijonisi u bë përsëri pjesë e fermës në spektaklin e shkuar teksa u përzgjodh prej publikut si më i preferuari ndër të gjithë ish-fermerët e tjerë të eliminuar prej garës.

EMISIONET