VIDEO/ Anxhela Martini "tërbon" ndjekësit, fërkon këmbët e vendosura mbi timon në mënyrë provokuese

VIDEO/ Anxhela Martini "tërbon" ndjekësit, fërkon

Modelja shqiptare, Anxhela Martini, është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj

Në orët e para të mëngjesit të ditës së martë, ajo ka postuar një video, ku shfaqet sërish provokuese.

Ajo ka ngritur këmbët sipër në timon, dhe i ka fërkuar ato në mënyrë sensuale.

EMISIONET