VIDEO/ “Ai më ka kërcënuar”, Graciano debaton me Heidin, ndërhyn Romeo: O mashtrues...

VIDEO/ “Ai më ka kërcënuar”, Graciano debaton me

Kutia e Pandorës, që u hap nga Graciano dhe çoi në nominim Romeon, Heidin dhe Lisin, ka ndezur tensionet mes tyre.

Graciano e mori këtë vendim në shenjë hakmarrjeje për zgjedhjen e Romeos ndaj tij brenda shtëpisë së spektaklit televiziv "Big Brother VIP".

Gjatë debatit që ai kishte me Heidin, ndërhyri edhe Romeo, i cili e quajti mashtrues.

Një pjesë nga biseda:

Romeo: A i pafytyrë.

Heidi: Ti ke një kurajo të paparë që thua këto gjëra.

Graciano: Patjetër, pse për çfarë kam ardhur unë këtu, kot.

Romeo: TI je më fallco këtu. Je djal pa dinjitet.

Heidi: Ti luan lojën tënde në shpatullat e dikujt tjetër.

Romeo: Po e luan në shpatullat e Heidit.

Graciano: Unë bëra gjënë time.

Heidi: Ti sot po më flet me të mira. Po dje pse u bëre si kafshë?

Graciano: Se u solle ti si kafshë. Nuk u bëra si kafshë, por ai që ti ke në krah, që ke një pëlqim ose ku di unë, më kërcënoi dje.

Romeo: O mashtrues. Çfarë kërcënimi?

Heidi: Ti vazhdon ma heq trurin mua. Kur po flas unë, ti flet ende me Romeon, ndërkohë kur diskutojmë bashkë.

EMISIONET