Vajza e Tom Cruise feston diplomimin vetëm me të ëmën, babai e braktis, shkak bëhet Taylor Swift

Vajza e Tom Cruise feston diplomimin vetëm me të ëmën, babai

Vajza e aktorit të njohur Tom Cruise, Suri është diplomuar zyrtarisht nga gjimnazi. Vajza e Katie Holmes dhe Tom Cruise festoi marrjen e diplomës nga shkolla e mesme LaGuardia me nënën e saj.

Babai i Surit, Tom, nuk ishte i pranishëm në ngjarjen speciale, pasi ata kanë qenë të huaj për pjesën më të madhe të jetës së saj. Në vend të kësaj, ai mori pjesë në turneun Eras të Taylor Swift në Londër.

Madje u zbulua në letrën e ceremonisë së diplomimit të adoleshentes se ajo identifikohej si “Suri Noelle" dhe me sa duket nuk përdor më mbiemrin e babait të saj të famshëm.

Bukuroshja brune është fëmija i vetëm i Holmes. Që nga ndarja e yllit të "Dawson Creek" nga Tom në vitin 2012, ajo nuk është rimartuar.

EMISIONET