U përfolën për krisje të miqësisë me Arbana Osmanin, reagon Lori Hoxha

U përfolën për krisje të miqësisë me Arbana

Kohës së fundit, raporti mes Lori Hoxhës dhe Arbana Osmanit është përfolur shumë, pasi u aludua për një prishje të miqësisë.

Deri më sot, në lidhje me këto lajme nuk kishte reaguar asnjëra prej tyre.

Por mesa duket miqësia e tyre po shkon shumë mirë edhe pse e kanë mbajtur larg syrit të publikut, kjo u kuptua pasi ditën e sotme Lori ka postuar në rrjetin social "Instagram", produktet nga restoranti i Arbana Osmanit dhe me ketë veprim ndjekësit kuptuan që gjithçka është në rregull mes tyre.

U përfolën për krisje të miqësisë me Arbana

EMISIONET