U përfol si babai i djalit të Çiljetës, ish-banori i BBV flet për herë të parë

U përfol si babai i djalit të Çiljetës, ish-banori i BBV

Disa vite më parë në media qarkulloi me shpejtësi një fotografi e Ervin Gonxhit, i cili shfaqej përkrah Çiljetës dhe djalit të saj, Fernandos.

Menjëherë në media, u aludua se Ervini ishte babai i djalit të këngëtares së njohur, duke ngatërruar portretin e tij me atë të ish-partnerit të Çiljetës.

Lidhur më këtë ngjarje, në një intervistë të dhënë së fundmi, violinisiti i njohur është shprehur për herë të parë se ato lajmë kanë qenë një absurditet dhe se fotoja ishte bërë në studion e tij të vjetër.

EMISIONET