U arrestua pas sherrit me Noizyn, lirohet nga burgu Cllevio

U arrestua pas sherrit me Noizyn, lirohet nga burgu Cllevio

Është liruar nga burgu, reperi Kleviol Ahmetaj, i njohur si Cllevio, pasi u arrestua pas sherrit me reperin Noizy.

Lajmin e ka bërë vet të ditur reperi, ndërsa është pritur në Lushnje nga dhjetëra të ri dhe me makina luksoze.

Cllevio do jetë në arrest shtëpie edhe për disa kohë.

Kleviol Ahmetaj u arrestua nga policia, pas sherrit me Noizyn, ai ra në pranga, pasi theu arrestin e shtëpisë.

 

 

EMISIONET