"Meqë ti je i virgjër dua të bëj seks me ty" propozim live për Genardin

Ato janë padyshim dyshja më energjike e programeve show në vend.

Luli dhe Genardi me batutat e tyre nuk dinë të ndalen.

E besoni ose jo, mbrëmë Luli e tha troç.

"Meqë ti je i virgjër, dua të bëj seks me ty" ky ishte një propozim për Genardin gjatw D-NIGHT.

Ju si mendoni, shkojnë bashkë ata të dy?

Për më shumë klikoni në linkun më poshtë:

D-Night me Dajana Shabani RTV ORA live nga e Hëna në të Premte 23:00-00 

EMISIONET