Tentuan ta vjedhin, motra e Luiz Ejllit jep lajmërimin e rëndësishëm për faqen e Instagramit të këngëtarit

Tentuan ta vjedhin, motra e Luiz Ejllit jep lajmërimin e

Shikueshmëria e tij i kaloi kufijtë. Në vetëm dy muaj Luiz Ejlli u bë kryefjala e cdo lajmi duke fituar një rekord ndjekësish në Instagram.

Sot Luizi numëron rreth 635 mijë ndjekës në faqene  tij zyrtare e cila u hap pasi ai u bë pjesë e BBV.

Faqja që mendohej se menaxhohej nga familjarët e tij, duket se ka qënë nën shënjestër të sulmeve.

Motra e tij ka vendosur të marrë menaxhimin e faqes, duke e ndryshuar emrin dhe foton e profilit që tashmë nuk janë të Luizit, por të motrës së tij Inës.

 

Tentuan ta vjedhin, motra e Luiz Ejllit jep lajmërimin e

EMISIONET