Të gjithë të fiksuar pas "Diell"... Edhe Rama

Të gjithë të fiksuar pas "Diell"... Edhe Rama

Edhe kryeministri Edi Rama është fiksuar pas këngës së fundit me muzikë dhe tekst të Fifit me producentë Threedots.

Mëngjesin e sotëm publikoi video nga Valbona e zbardhur nën borë. Një pamje magjike e shoqëruar dhe me këngën e Fifi.

Demoja “Dielli” për pak ditë ka arritur një rekord shikueshmërie. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

 

 

EMISIONET