'Të fitojë më i miri', Atdheu i çmendur pas Beatrix Ramosaj, i shpall 'luftë' Donald Veshaj

'Të fitojë më i miri', Atdheu i çmendur pas

Atdhe Xharavina, nuk ka zhgënjyer as këtë herë. Bukuroshi nga Kosova, duket se i ka vënë syrin një tjetër vajze pranë Donald Veshaj. Bëhet fjalë për këngëtaren e talentuar Beatrix Ramosaj.

Atdheu u shpreh qartë se nëse do të ishte brenda shtëpisë, do t'ia vinte syrin Beatrix Ramosaj, sepse ajo është më e bukura.

Jo vetëm kaq, Atdheu gjithashtu theksoi se nuk e shqetëson aspak konkurrenca me Donaldin, dhe se ai ka besim të plotë tek vetja.

Ester Bylyku: Nëse do ishe brenda "Big Brother", me cilën nga vajzat do të flirtoje?

Atdhe Xharavina: Me Beatrixën.

Ester Bylyku: Po mirë, nuk do ta kishe problem konkurrencën? Ajo është e lidhur.

Atdhe Xharavina: Le të fitojë më i miri.

 

EMISIONET