Stresi nuk përmbahet ndaj Gazment Bardhit: Ti ta shpif more imoral

Stresi nuk përmbahet ndaj Gazment Bardhit: Ti ta shpif more imoral

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si stresi ka reaguar në lidhje me intervistën që ka dhënë mbrëmjen e djeshme Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi, në emisionin “Opinion”.

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Stresi krahas fotos së Bardhit, Stresi ka shkruar: "Ik o t ***** ropt se veç ti ta shpif more imoral".

Stresi nuk përmbahet ndaj Gazment Bardhit: Ti ta shpif more imoral

Reperi herë pas here ka treguar dhe vazhdon ta tregojë është një demokrat i zjarrtë dhe mbështetës i ish-Kryeministrit Sali Berisha. Reperi u arrestua në protestën e 8 janarit të zhvilluar para selisë blu, pasi u akuzua se dëmtoi selinë e PD. Ai tashmë është liruar.

EMISIONET