Sondazh: 10 këngët më të klikuara shqiptare në "Youtube", ja kush e mban vendin e parë

Sondazh: 10 këngët më të klikuara shqiptare në

Këngët më të klikuara dhe që janë në “Top 10” për vitin 2023, janë artistë si Dhurata Dora, Dafina Zeqiri dhe Noizy.

Ky sondazh është kryer në bazë të shikueshmërive.

Ja si janë renditur disa prej tyre:

1-Noizy Jena mbretër 2- 49 milionë
2-Noizy & Stresi Medalioni 38 milionë
3-Geasy & Dafina Flaka 37 milionë
4-Dafina Elgit Si Mua 33 milionë
5-Dafina Zeqiri & Ylli Limani- Kaje 32 milionë
6-Dhurata Dora Pa mu 31 milionë
7-DYSTINCT – Ku Je Ti ft. Ricky Rich & Dafina Zeqiri 29 milionë
8-Noizy & Dhurata Kallma 26 milionë
9-Bardhi & Melinda- Ferrari 25 milionë
10-Fifi & Young Zerka Lali 25 milionë

Shikimet janë të bazuara nga platforma e njohur, “Youtube”.

EMISIONET