"Ska" Më në fund klipi, Mozzik x Elvana Gjata dalin në ring. Shikoni videon

"Ska" Më në fund klipi, Mozzik x Elvana Gjata dalin në

Elvana Gjata dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin e tyre "Ska". Videoja u publikua premierë në youtube në mesnatë.

Bashkëpunimi muzikor i pari mes Elvana Gjatës me Mozzik mezi po pritej nga fansat.

Videoklipi ka skenat fillimisht të një stërvitjeje dhe më pas beteja nis në ring. Kush fiton?
Shikoni edhe ju videon

"Ska" Më në fund klipi, Mozzik x Elvana Gjata dalin në

 

 

EMISIONET