Si të bëni për vete personin e zemrës? Këshilla sipas astrologjisë

Si të bëni për vete personin e zemrës? Këshilla sipas

Dashi

Nëse jeni të interesuar për një person që i përket shenjës së dashit, atëherë duhet të silleni me të sa më spontanisht. Dashi nuk i duron situatat.
 
Demi

Demi pëlqen surprizat dhe kjo është e vetmja gjë që duhet të dini për këtë shenjë.
 
Binjakët

Binjakët tërhiëen nga persona që janë ndryshe nga ata. Kështu që, mos u përpiqni të tregoni se cilat janë elementët tuaj të përbashkët.
 
Gaforrja

Gaforrja dëshiron të shohë të gjitha gabimet e tua që në fillim, sepse vetëm atëherë mund të të besojë vërtet.
 

Luani

Nëse doni që një luan të intersohet për ju, atëherë tregoni atij për qëllimet tuaja dhe sigurohuni që ato të jenë të mëdha.

Virgjëresha

Flisni bukur dhe saktë. Mos bëni gabime drejtshkrimor kur shkruani. Kaq mjafton për të bërë për vete një virgjëreshë. Pra sekreti janë detajet.

Peshorja

Peshoret duan surpriza dhe shumë dhurata.

Akrepi

Nëse doni që një akrep të tregojë interes për ju, atëherë duhet të tregoni besim të plotë te ai apo ajo.

Shigjetari

Shigjetari çmendet pas aventurave dhe kështu një udhëtim në natyrë do ta bindë atë se ai duhet t'ju japë pak më shumë rëndësi.

Bricjapi

Për të fituar zemrën e një bricjapi duhet të tregoheni pak indiferent, por mos e teproni!

Ujori

Jini të sinqertë, të vërtetë dhe të ndershëm dhe patjetër që do të fitoni.

Peshqit

Jini të sigurt në vetvete. Kaq m,jafton për peshqit.

Burimi: Faysbook.gr

 

 

 

 

 

EMISIONET