Shokuese! Humbi 85 kg për dy vite, ja si duket këngëtari Ron Zaiti sot

I ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtari Ron Zaiti,  ka refyer se për dy vite pamja e tij ka ndryshuar në mënyrë drastike.

Kjo pasi gjatë kësaj kohe ai ka humbur plot 85 kilogramë. Këngëtari tregoi dhe arsyen se përse e mori këtë vendim.

“Kam humbur 85 kg brenda 2 vite.  E mora të arsyeshme për shëndet normal, sepse kam qenë shumë mbi peshë."- tha ai. 

EMISIONET