Shikojeni/ Bën video në makinë teksa përplaset me 300 kilometra në orë

Shikojeni/ Bën video në makinë teksa përplaset me 300

Çmenduria i mbyll jetën. Një 21 vjeçar në Itali humbi jetën pasi me 300 km/ orë bënte zigzage me makinën Audi R8, dhe e gjitha skena po filmohej për video në rrjete sociale. Aksidenti u shënua të hënën e kaluar.  Në makinë me të ishte dhe një vajzë shtatzënë dhe një djalë I cili filmonte me telefon.

Nga pamjet duket që makina bën zigzage duke kaluar nga një korsi në tjetrën ndërkohë që kilometrazhi shënon 300. Më pas ndodh përplasja që i mori jetën të riut, ndërsa dy miqtë e tij mbetën të plagosur.

Shikojeni/ Bën video në makinë teksa përplaset me 300

 

EMISIONET