Njihuni me shenjat me fat dhe pa fat të javës 11-17 shkurt 2024

Njihuni me shenjat me fat dhe pa fat të javës 11-17 shkurt 2024

Le të shohim se cilat do të jenë shenjat me fat dhe pafat të javës, në varësi të dhjetë ditëve që i përkasin:

Fati është… i rëndësishëm këtë javë, pasi të gjitha shenjat e dhjetëditëshit të dytë mund të bëjnë çfarë të duan, pa “rënë” në halle dhe probleme. Në fakt duket se i ndihmon jo pak guximtarët, në datën 13, që në rastin konkret janë Dashi, Luanët, Shigjetari, Virgjëreshat dhe Peshqit, ndaj do të ishte mirë që ata të ndërmarrin iniciativa dhe rreziqe, pasi do të përfitojnë. . Në datën 15, Demi dhe Bricjapi, Dashi dhe Peshorja , të lindur nga 29 deri në 30 Prill, 31 Dhjetor deri më 1 Janar, 30 deri më 31 Mars dhe 2 deri më 3 Tetor, përkatësisht, kanë të gjitha avantazhet e Jupiterit, të cilat do t’u ofrojnë atyre mundësi për t’u përmirësuar jetën e tyre personale, dashurinë dhe financiare.

Luanët, Demi dhe Akrepat e dhjetëditëshit të parë, me ardhjen e Marsit te Ujori, është logjike të jeni vigjilentë, pasi ka shumë të ngjarë që tensionet të arrijnë pikën e thyerjes me partnerët apo njerëzit në fushën tuaj profesionale. Në datën 14, konkurrentët dhe armiqtë do të dalin në skenë dhe ju do të detyroheni të “merrni armët” ose të shkëputeni plotësisht, veçanërisht ata prej jush që keni lindur në ditën e parë të shenjës suaj. Në datën 17 të muajit (edhe pse mund të keni ngjarje një ditë më parë), përsëri Ujorët, Luanët, Demi dhe Akrepi , të lindur në fund të dhjetëditëshit të dytë ose fillim të dhjetëditëshit të tretë, do t’ju duhet të përballeni me agresion të panevojshëm, trazira, anulime dhe surpriza që do t’ju prishin humorin.

EMISIONET