VIDEO/ Sara ndjek strategjinë e Luiz Ejllit, tenton t’i hyjë në tualet Françeskës

VIDEO/ Sara ndjek strategjinë e Luiz Ejllit, tenton t’i hyjë

Një debat i ashpër mes Sarës dhe Françeskës ka ndodhur mbrëmë në BBVIP. Pas përplasjes me fjalë, Sara ka tentuar të hyjë në tualet ndërsa Françeska ishte brenda.

Sipas Sarës, veprimin e ka bërë në mënyrë që të dilnin në nominim të dyja dhe që ajo ta nxirrte nga shtëpia Françeskën.

Mirëpo kjo e fundit e ka shtyrë Sarën duke mos e lejuar të hyjë në tualet.

Banorët e tjerë kanë ndërhyrë për të ndarë vajzat dhe për të qetësuar situatën.

Rikujtojmë që një veprim të tillë e bëri vitin e kaluar Luiz Ejlli, duke futur në tualet dy banorë të tjerë me të cilët doli automatikisht në nominim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

EMISIONET