"Sa i ngrohtë", Erjola futet me gjithë fustan në pishinë, Gazi e ngacmon: Thithe pak barkun…

"Sa i ngrohtë", Erjola futet me gjithë fustan në

Gjatë orëve të vona të natës banorët janë mbledhur në oborr duke biseduar me njëri-tjetrin.

Erjola, ka habitur teksa u fut në pishinë me fustan, ndërkohë që Gazi e ngacmoi.

"O sa i ngrohtë! Dil dhe futu prap. Kur të dalësh thithe pak barkun", tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET