Rrëfehet Olsi Bylyku: Ftova Luana Vjollcën dhe Blerim Destanin në film por më refuzuan

Rrëfehet Olsi Bylyku: Ftova Luana Vjollcën dhe Blerim Destanin në

Olsi Bylyku ka zbuluar se në filmin "policë për kokë" tre rtistë refuzuan ftesën e tij për të qënë pjesë e kastit.

I ftuar në emisionin Why Not në RTV Ora ai zbuloi emrat e tyre.

Olsi Bylyku:  Disa ndoshta skanë rënë dakord për çështje buxheti, disa ndoshta për projekte të ndryshme. Kjo është punë dhe nuk gjykohen nga kjo se unë i kam miq.

Ka patur një refuzim nga Blerim Destani, jo refuzim por në fakt do ishte në një projekt tjetër mesa kam fol me regjisorin, me Soni Malaj nuk është bërë, dhe na ka refuzuar dhe Luana Vjollca.

EMISIONET