VIDEO/ Romeo i kërkon dorën, Graciano e refuzon: Njerëzit që më shkelin dinjitetin...

VIDEO/ Romeo i kërkon dorën, Graciano e refuzon: Njerëzit

Ditën e shtunë, Graciano hapi kutinë e Pandorës, ku i kërkohej të çonte 3 banorë në nominim.

Kjo ndodhi pas një debati që pati me Romeon dhe si hakmarrje ai nominoi këtë të fundit, Heidin dhe Lisin.

Ndërkohë që debatet mes tyre vazhdojnë, Romeo mbrëmjen e djeshme kërkoi t'i jepnin dorën njëri-tjetrit dhe të bënin muhabet.

Kjo gjë nuk u prit mirë nga Graciano, i cili e refuzoi menjëherë.

Një pjesë nga biseda:

Romeo: Do i japim dorën njëri-tjetrin të bëjmë muhabet?

Graciano: Me njerëz që më shkelin dinjitetin dhe fytyrën, nuk jau jap dorën

Romeo: Shkele veten, shkel parimet vetëm që të më qëllosh mua.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

EMISIONET