Rita Ora shkëlqen në të kuqe gjatë performancës në "The Voice Australia"

Rita Ora shkëlqen në të kuqe gjatë performancës në

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, tashmë prej tri vitesh është pjesë e jurisë së spektaklit “The Voice Australia”.

Krahas angazhimit si trajnere, Rita jo pak herë ka qenë e ftuar edhe për të performuar në këtë spektakël.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe në episodin e fundit, ku ka interpretuar para publikut këngën hit të albumit të saj më të fundit, “Praising You”.

Interpretuesja e hitit “Let You Love Me” ndau me ndjekësit në Instagram disa imazhe nga kjo performancë, e cila duket të ketë qenë spektakolare.

Rita ka shkëlqyer e veshur me një kostum të kuq, i përbërë nga pantallona të shkurtra dhe bluzë të kuqe të materialit metalik.

EMISIONET