Puthje “të nxehta”dhe përqafime në shtrat, Heidi dhe Romeo në momente intime (VIDEO)

Puthje “të nxehta”dhe përqafime në shtrat, Heidi dhe

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci po shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3.

Çifti mbrëmjen e djeshme u panë më të lumtur se kurrë, derisa putheshin dhe përqafoheshin, duke i buzëqeshur njëri-tjetrit në shtrat.

Momentet e tyre romantike në shtrat erdhën edhe pas gjatë ditë së djeshme, çifti u panë duke shijuar puthjet e njëri-tjetrit në shi, derisa laheshin të dy në pishinë.

EMISIONET