Pique zyrtarizon lidhjen e re, në rrjete sociale shpërthejnë komentet pro Shakirës

Pique zyrtarizon lidhjen e re, në rrjete sociale shpërthejnë

Ndërsa kënga e Shakirës, ​​me të cilën ajo ekspozon ish-bashkëshortin dhe lidhjen e tij të re, po dëgjohet në mbarë botën dhe është bërë virale,  Gerard Pique vendosi të japë përgjigjen e tij.

Kështu, futbollisti publikoi në Instagram një foto ku ai shihet me të dashurën e tij, Clara Chia.

Kënga është bërë virale në rrjetet sociale me femrat që e vënë në pah si një himn për ata që kanë rënë viktimë e tradhtisë.

Gerard Pique megjithatë tregon se nuk ka frikë nga asgjë dhe është tërësisht i dashuruar. 

Kjo është arsyeja pse ai ka marrë vendimin për të “zyrtarizuar” lidhjen e tij në rrjetet sociale duke postuar foton me Clara. 

Komentet 'u derdhën' nga ndjekësit që mbështesin Shakirën.

“Kjo foto e pëlqejnë vetëm të pabesëve ”, ka shkruar dikush në komentin e tij.

“Kjo nuk është dashuri, është një kapsulë e përkohshme”, shkruan një tjetër.

“Duke lexuar komentet shoh se Shakira ka përmbushur ëndrrën e Bolivarit: të kthejë të gjithë Amerikën Latine kundër Spanjës” komentoi një ndjekës.

“Ke ndërruar një Mercedes me një Kia”, shkruan një tjetër, duke iu referuar tekstit të këngës së re të Shakirës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gerard Piqué (@3gerardpique)

EMISIONET