Piloti i zemrave, Arbër Xhaja: Romeo nuk është korrekt, Donaldi është emocional

Piloti me i famshëm në Shqipëri Arbër Xhaja, i cili gjatë Big brother VIP të vitit të kaluar është pagëzuar me emrin 'Piloti i zemrës', së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin 'Glamour Zone', ku përballë moderatores Ester Bylyku ka zbuluar disa të vërteta për vëllezërit Veshaj.

Arbri ka qenë një nga parashutistët që ka bërë disa herë surpriza për Donaldin me kërkesë të Romeos, por si janë vëllezërit Veshaj jashtë kamerave?

Arbër Xhaja: 'Të dy janë shumë pozitiv. Romeo nuk është korrekt, nëse ke lënë takim në orën 12:00, ai të merr në telefon në orën 15:00 dhe thotë: 'Vella, tani u zgjova nga gjumi'. Ndërsa Donaldi është shumë djalë i mirë, por është shumë emocional.'

Në intervistën e tij, Piloti i zemrave, rrëfeu arsyen përse 'Big Brother VIP' pengon surprizat për Luizin, si po manipulohet Kiara Tito, dhe cila nga banoret ka një të dashur në Ekuador.

Për të zbuluar të gjitha këto klikoni në videon e mëposhtme:

EMISIONET