Petri Bozo kujton dhe emocionohet për Adela Xhumanin

Petri Bozo kujton dhe emocionohet për Adela Xhumanin

Petri Bozo, regjisori dhe producenti i mirënjohur shqiptar, ka qenë i ftuar në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora për të rrëfyer jetën e tij nëpërmjet 10 fotove, në rubrikën "N'kujtime".

Teksa shfaqet foto e Adela Xhumanit, ish-konkurretja e "Big Brother", e cila më pas vazhdoi karrierën si gazetare, Petri u emocionua.

"Me Adelën kemi shumë kujtime. Ka qenë dy herë prezantuese e Netët e Klipit Shqiptar. Dy vite rresht. Ka qenë një vajzë qe kishte gjithë parametrat që të ecte para. Kishte dhe statusin e një vajze të mirë. Nuk di çtë them për Adelën...."- u shpreh ai ndër te tjera.

Ndiqni intervistën e plotë për më tepër:

EMISIONET