Pas shumë vitesh bashkëjetesë, gruaja i organizon dasmën surprizë Salsano Rrapit 

Pas shumë vitesh bashkëjetesë, gruaja i organizon dasmën

Larg vëmendjes së rrjeteve sociale, por pranë njerëzve dhe miqve më të dashur, Salsano Rrapi dhe Erjola Kakeli mbrëmjen e djeshme kanë kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Në ditëlindjen e Salsanos, Erjola e veshur me fustan të bardhë, vendosi që të surprizonte njeriun e saj të zemrës duke i vënë unazën në gisht.

Nga fotot e publikuara në rrjetet sociale, Salsano dhe Erjola dhe dy vajzat e tyre të vogla shihen teksa festojnë të lumtur buzë detit.

Pas shumë vitesh bashkëjetesë, gruaja i organizon dasmën

Pas shumë vitesh bashkëjetesë, gruaja i organizon dasmën

EMISIONET