Pas gjithë lajmeve në rrjet për ndarjen nga Xhensila, reagon për herë të parë Bes Kallaku?

Pas gjithë lajmeve në rrjet për ndarjen nga Xhensila, reagon

Prej disa ditësh në rrjet po flitet për ndarjen e Besit dhe Xhensilës. Këto lajme kanë nisur pak javë pas lindjes së djalit të tyre,

ndërsa aludimet në rrjet janë nga më të ndryshmet nga tradhëtia e deri te divorci si manovër për shpëtimin e gjysmës së pasurisë.

Deri tani asnjë nga të dy nuk ka pasur një reagim direkt, ndërsa Besi së fundmi ka reaguar indirekt përmes një Instastory, duke treguar se po kalon një periudhë mjaft të vështirë.

“Në çdo rrethanë, gjej arsye për të qenë falenderues. Zoti është vazhdimisht duke të ‘mbrojtur’.”

Pas gjithë lajmeve në rrjet për ndarjen nga Xhensila, reagon

EMISIONET