Para tre ditësh la qelinë, shoqërohet në komisariat Cllevio, ishte ‘live’ kur policia i shkoi në shtëpi

Para tre ditësh la qelinë, shoqërohet në komisariat Cllevio,

Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio, është shoqëruar sërish në komisariat, vetëm tre ditë pasi kishte lënë qelinë e burgut.

Ai është shoqëruar paraditen e sotme (26 Korrik) dhe shkak kësaj radhe janë bërë ofendimet dhe kërcënimet e vazhdueshme në rrjetet sociale, të cilat nisën nga momenti që doli nga burgu.

Në momentin kur efektivët e policisë i kanë ardhur në shtëpinë e tij në Lushnje, Cllevio ka qenë “live” në rrjetet sociale.

Po ashtu ai ka qenë live edhe gjatë shoqërimit të tij në komisariat.  Ahmeti u liruar para tre ditës. Ai ishte arrestuar pasi sherrit që bëri me reperin Noizy.

Para tre ditësh la qelinë, shoqërohet në komisariat Cllevio,

EMISIONET