PAMJET/ Erolld Belegu dhe Diola Dosti shijojnë pushimet në Spanjë

PAMJET/ Erolld Belegu dhe Diola Dosti shijojnë pushimet në Spanjë

Erolld Belegu dhe Diola Dosti pak javë më parë zyrtarizuan lidhjen e tyre të dashurisë. Biznesmeni i njohur nga Kosova dhe bukuroshja nga Shqipëria duket se po shijojnë pushimet e para si çift.

Si destinacion të këtyre pushimeve ata kanë zgjedhur Barcelonën, një nga vendet më të bukura në Spanjë. Derisa po argëtohen në shoqërinë e njëri-tjetrit, dyshja nuk kanë ngurruar të sjellin pamje të vendit.

Në një intervistë të re, Belegu tregoi se si u njoh me nutricionisten dhe kishte pak kohë.

Ata u takuan në koncertin e Vesa Lumës të organizuar në Shqipëri dhe që aty filluan komunikimin.

Pritet të shihet në vazhdim se si do të shkojë kjo marrëdhënie e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)

EMISIONET