"Pa fjalë" Pas fiksimit të Ramës me "Diell", vjen reagimi i Fifit

"Pa fjalë" Pas fiksimit të Ramës me "Diell",

"Diell" është kënga më e re e Fifit, e cila është kthyer në trend për publikun shqiptar.

Madje edhe kryeministri, Edi Rama, është fiksuar pas muzikës dhe tekstit, sa që postoi sot në rrjetet sociale një video të shoqëruar me këngën e Fifit "Diell".

Sigurisht, nuk mund të mungonte dhe reagimi i Fifit, e cila e ka ripostuar në Instastory postimin e Ramës dhe ka treguar se është shumë e gëzuar.

“Pa fjalë”, ka shkruar ajo, krahas postimit.

"Pa fjalë" Pas fiksimit të Ramës me "Diell",

EMISIONET