Olsi Bylyku ka një falenderim special për të gjithë VIP-at e Shqipërisë

Në emisionin "Why Not" në RTV Ora që moderohet nga  Roza Lati, Olsi Bylyku  kërkoi të bënte një falenderim special për të gjithë VIP-at e Shqipërisë.

Ai tha se "Duhet me i falenderuar pasi po mbajnë gjithë industritë gjallë".

"Dua të falenderoj të gjithë VIP-at e Shqipërisë. Shqiptarët e kanë llogarit ndonjëherë sa emisione janë vetëm me vipa. Big Brtother Vip Kosova,  Big Brtother Vip Shqipëria, Dance ëith Me me VIP-a, Dance ëith The Stars me VIP-a. 50 intervista me të ftuar vip. Portale media, Instagram, Facebook, po mbajnë gjithë industrinë. Duhet me i falenderuar pasi po mbajnë gjithë industritë gjallë", tha ai.


Shenim: *Ky është artikull ekskluziv i Ora News, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”. Artikulli mund të ripublikohet nga mediat e tjera vetëm duke cituar “Ora News” bashkëngjitur me linkun e artikullit origjinal.

EMISIONET