"Nuk kemi asgjë të përbashkët"/ Kë po "thumbon" Dafina Zeqiri në postimin e fundit?

"Nuk kemi asgjë të përbashkët"/ Kë po

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat, për shkak të ndarjes nga Dj Geek dhe për hitet e shumta që i ka falur publikut gjatë sezonit veror.

Tashmë ajo është duke kaluar pushimet me atë që spekulohet të jetë i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji në Greqi.

Së fundmi, pavarësisht postimeve të shumta nga pushimet, ajo ka publikuar dhe një shprehje.

"Nuk mund të rri me njerëz që mendojnë që rritja ime është kompeticion, në qoftë se nuk mund të jemi të lumtur me njëri tjetrin, nuk kemi asgjë të përbashkët"- ka shkruar Dafina në rrjetin social "Instagram".

Mesa duket, dikush në rrethin e saj të ngushtë, e ka zhgënjyer këngëtaren.

"Nuk kemi asgjë të përbashkët"/ Kë po

EMISIONET