Njeriu i parashutave për këngëtarin, Arbër Xhaja: Luizi nuk fiton, por... Të kishte dalë Kiara, jo Efi

Njeriu që i bëri surprizën e parë Luiz Ejllit me dron, Arbër Xhaja, deklaron se se këngëtari shkodran nuk do ia dalë të jetë fituesi i reality-shoë-it që ka mbërthyer shqiptarët brenda pak javësh.

I ftuar në emisionin “Ditë e Re”, piloti Xhaja shprehet se Big Brother-in do ta fitojë aktorja Olta Gixhari.

Ndërsa tha se dhe vetë produksioni është kundër Luizit, pasi këtë e kishte nuhatur në momentin kur iu ndalua të dërgonte më dronë në shtëpinë e momentit.

Po ashtu, ai tha se në episodin e së shtunës duhej të dilte nga shtëpia, Kiara dhe jo Efi.

EMISIONET