VIDEO sensuale, miqtë nxjerrin zbuluar Bjordi Mezinin dhe Ana Likën

VIDEO sensuale, miqtë nxjerrin zbuluar Bjordi Mezinin dhe Ana Likën

Prej kohësh është përfolur se Bjordi Mezini dhe Ana Lika janë në një lidhje dashurie, gjë për të cilën asnjëri nuk ka folur, por Bjordi ka dhënë indicie edhe gjatë kohës që ishte në BB VIP.

Së fundmi në Tik Tok po qarkullon një video e çiftit në një kërcim mjaft sensual, ku duket se janë në një festë private.

Duket se miqtë e tyre i kanë nxjerrë paksa zbuluar.

EMISIONET