Nis retrogradën Jupiteri, si do të ndikojë kjo tek shenja juaj e zodiakut

Nis retrogradën Jupiteri, si do të ndikojë kjo tek shenja juaj e

Jupiteri ka nisur retrogradën, por ndryshe nga retrogradat e tjera kjo do të na bëjë të vlerësojmë më shumë aspekte të ndryshme të jetës.

Ja se si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut:

Dashi

Diskutimet emocionuese për paratë mund të rishikohen. Do të vlerësoni nevojat tuaja të vërteta.

Demi

Jupiteri fillon retrogradën e tij, duke ju inkurajuar të rivlerësoni qëllimet tuaja dhe të përqendroheni në diçka që ju frymëzon vërtet.

Binjakët

Nisni dhe reflektoni mbi tema si spiritualiteti dhe arti.

Gaforrja

Jupiteri fillon retrogradën e tij, duke ju inkurajuar që të jeni të kujdesshëm se me kë do të shoqëroheni.

Luani

Jupiteri fillon retrogradën e tij, duke ju inkurajuar të fokusoheni në një objektiv karriere që vërtet dëshironi të arrini.

Virgjëresha

Jupiteri fillon retrogradën e tij dhe ju po rivlerësoni qëllimet tuaja.

Peshorja

Jupiteri fillon retrogradën e tij, duke ju shtyrë të riorganizoni financat tuaja.

Akrepi

Ju dhe partneri juaj mund të rivlerësoni shpresat dhe qëllimet tuaja të përbashkëta ndërsa Jupiteri fillon retrogradën e tij.

Shigjetari

Jupiteri fillon retrogradën e tij, gjë që mund t’ju gjejë duke ripërpunuar orarin tuaj.

Bricjapi

Jupiteri fillon retrogradën e tij, duke ju inkurajuar të ngadalësoni pak ritmin e punës dhe të argëtoheni më shumë.

Ujori

Jupiteri fillon retrogradën e tij, gjë që mund t’ju gjejë duke u rilidhur me të kaluarën në një mënyrë domethënëse.

Peshqit

Jupiteri fillon retrogradën e tij, duke ju inkurajuar të lidheni me zërin tuaj të brendshëm.

EMISIONET