Ngordh pas 23 vitesh qeni i Paris Hilton, Harajuku Bitch!

Ngordh pas 23 vitesh qeni i Paris Hilton, Harajuku Bitch!

Qeni i dashur i Paris Hilton, Harajuku Bitch, vdiq të hënën në moshën 23-vjeçare. Hilton shkroi:

Sot, zemra ime thyhet ndërsa i them lamtumirë chihuahuas sime të çmuar, Harajuku Bitch. Ajo jetoi një jetë të gjatë, të bukur dhe ikonike, e rrethuar nga dashuria deri në gjumin e saj të fundit paqësor. Fjalët nuk mund të shprehin dhimbjen e pamasë që po ndjej tani. Ajo ishte më shumë se një kafshë shtëpiake; ajo ishte një familje për mua, një mike besnike që ishte gjithmonë pranë meje në çdo kthesë dhe kthesë që më sillte jeta.

Alumja e “The Simple Life” tregoi se Harajuku Bitch ishte gjithmonë aty “duke ndriçuar edhe ditët më të errëta”. Këngëtarja përfundoi:

Pusho i qetë, i dashuri im. Faleminderit që bekove jetën time me dashurinë tënde të pakushtëzuar. Do të jesh përgjithmonë engjëlli im i vogël.  Mund të jesh larguar fizikisht, por gjurmët e tua të putrave në jetën time nuk do të zbehen kurrë. Të dua dhe më mungon përgjithmonë #TheOG Queen #RIP .

Hilton ishte e famshme për shtëpinë e saj të qenve me madhësi të vogël, përfshirë Peter Pan dhe Tinkerbell. Vitin e kaluar, qeni i saj Diamond Baby u zhduk tragjikisht dhe nuk u gjet kurrë. Në atë kohë, Hilton shkroi se ajo kishte punësuar një detektiv për kafshët shtëpiake, një pëshpëritës qensh dhe një psikik për kafshët shtëpiake dhe ajo dhe bashkëshorti i saj, Carter Reum, po kërkonin që tani të gjenin drone në qen në një përpjekje për të gjetur Chihuahua-n e humbur.

EMISIONET