Ndërhyrje kirurgjikale në kokë/ Dea Mishel shfaqet e "shfytyruar", por optimiste!

Ndërhyrje kirurgjikale në kokë/ Dea Mishel shfaqet e

Dy ditë më parë ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Dea Mishel iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale. Lajmin ajo e bëri të ditur vetë, dukepohuar se ishte përballur me një nga frikërat e saj më të mëdha, por pa zbuluar shkakun e operacionit.

Së fundi e tregoi se operacionin e ka bërë në kokë, ndërsa tha se tashmë ka dalë nga spitali dhe është në një gjendje të mirë shëndetësore, ndonëse është fryrë në fytyrë.

“Ja sa është enjtur. Plaga është pak më mbrapa. S’jam mërzitur që duket kështu rëndësi ka që jam më mirë. Do fryhet dhe do më duroni me këtë pamje.”– ka shkruar Dea duke treguar njërën anë të fytyrës të enjtur.

Ndërhyrje kirurgjikale në kokë/ Dea Mishel shfaqet e

EMISIONET