"Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë", Sabiani u hakërrehet mediave pas lajmit se Lorenci është ishi i Keisit

"Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë",

Lajmi se Keise dhe Lorenc Hasrama kanë qenë ish-të dashur pushtoi mediat rozë një ditë pasi ky i fundit hyri në shtëpinë e BBV dhe ndërkohë Sabiani u largua prej saj.

Por vetë Sabiani në një postim në rrjetet sociale, me një gjuhë të ashpër drejtuar mediave, e ka mohuar një fakt të tillë.

“O media k…, që e keni shpirtin më të zi se qymyri. Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë. E nxirrni besëpremë atë djalin se kemi miqësi të përbashkët,”-shkruan këngëtari në një postim në Instastory.

"Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë",

EMISIONET